www.twitter.com/gitaristancom
  Aktif Konular & ACTIVE TOPICSAktif Konular & ACTIVE TOPICS  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi & MEMBERLIST  Takvim & CALENDARTakvim & CALENDAR  Forumu AraArama & SEARCH  Yardım & HELPYardım & HELP  Kayıt Ol & REGISTERKayıt Ol & REGISTER  Giriş & LOGINGiriş & LOGIN

a

Gitaristan AKOR&TAB Arşivi
www.gitaristan.com/akorlar

Gitaristan VideoGitar
www.gitaristan.com/video

Türkçe GuitarPro Arşivi
www.gitaristan.com/guitarpro

Online Gitar Okulu
www.gitaristan.com/okul  

HABERLER
 Gitaristan.Com - Online Gitar Okulu - Guitar Forum | Paylaşım | HABERLER
Mesaj icon Konu: Elektronik Gİtar Fİyatı Sizce Uygunmu ? Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder & Sent New Topic
Yazar Mesaj
kalipso55
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 11

Alıntı kalipso55 Cevaplabullet Konu: Elektronik Gİtar Fİyatı Sizce Uygunmu ?
    Gönderim Zamanı: 18-Kasım-2010 Saat 11:31

Arkadaşlar geçende sitede gezerken böle bişey denk geldi 250 tl ye gitar ve anfisi ayrıteyyen akort makınası ve yedek tellerini verıolar sizce uygunmudur ?

IP
mur_horse_2
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Simge

Gönderilenler: 292

Alıntı mur_horse_2 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Kasım-2010 Saat 11:49
Denemeden alma derim ama şöyle bişeyde derim; gitar var gitar var, anfi var anfi var.Demek istediğim şey anlaşılmadıysa eğer gitardan gitara ve anfiden anfiye değişir.
Çok iyi araştırmak ve elektro gitarda 2. el almamak lazım benim düşüncem, bütçen nedir bilemem ama bence en azından ibanez tavsiye ederim.
ROCK MÜZİK BİR SANATTIR
IP
kalipso55
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı kalipso55 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Kasım-2010 Saat 12:32

Haklısınız aldımı iyi bişey alıcaksında ben o kadar çalmayı bilmiyorum nihayetindede çalmayı bilmedikten sonra fender gitar alsam ne yarar  Smile  ikinci el değil o gitar sıfır ben işin doğrusu uygun diye düşündüm tabi sizlerede bilgi edinmek istedim para konusunda sıkıntım yok ama bi ilk başta kendimi denemek istiyorum...

IP
mur_horse_2
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Simge

Gönderilenler: 292

Alıntı mur_horse_2 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Kasım-2010 Saat 12:44
Orjinalini yazan: kalipso55

Haklısınız aldımı iyi bişey alıcaksında ben o kadar çalmayı bilmiyorum nihayetindede çalmayı bilmedikten sonra fender gitar alsam ne yarar  Smile 

Bence yanlış bi düşünce Smile.
Bende sizin gibi gibiyim çalmayı o kadar çok bilmiyorum ama bu yaz inşallah kendime bi gibson almayı düşünüyorum Big%20smile.
ROCK MÜZİK BİR SANATTIR
IP
kalipso55
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı kalipso55 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Kasım-2010 Saat 13:09
Orjinalini yazan: mur_horse_2

Orjinalini yazan: kalipso55

Haklısınız aldımı iyi bişey alıcaksında ben o kadar çalmayı bilmiyorum nihayetindede çalmayı bilmedikten sonra fender gitar alsam ne yarar  Smile 

Bence yanlış bi düşünce Smile.
Bende sizin gibi gibiyim çalmayı o kadar çok bilmiyorum ama bu yaz inşallah kendime bi gibson almayı düşünüyorum Big%20smile.

Hayırlısı olsun o zaman LOL
IP
antonioc40p
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 80

Alıntı antonioc40p Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Ekim-2014 Saat 05:55
Autogiro Principle Adapted to Helicopter (Oct, 1931)
Autogiro Principle Adapted to Helicopter
HARRY T. NELSON, a war-time aviator now living in Dallas, Texas, has lately developed a helicopter which has proved extremely productive within the model stage and which he believes to be a remedy with the issue of vertical flight.
One outstanding function of the machine would be the signifies of rotating the massive horizontal propeller in the top rated. This is done by the slipstream from the powered propellers situated directly under it and turning in opposite directions. This big propeller, which rotates freely; in a great deal precisely the same manner as the rotor blades of an autogiro, not only assists in lift
and getting a "toe-hold" around the air, but acts as a vertical stabilizer and as a parachute in landing.
The decrease propeller takes hold related towards the clutch on a bicycle,swiss watch replica, and coasts when the motors are dead. The speed in the huge propeller may possibly be constructed up steadily just before taking off vertically,breitling fake watches, thereby providing elasticity towards the get in touch with amongst the motors and the massive propeller. As soon because the speed is constructed up a vertical drop is impossible.
As soon because the preferred altitude is reached, horizontal travel is attained by tilting the machine slightly in the desired direction.

IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder & Sent New Topic
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.04
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide