www.twitter.com/gitaristancom
  Aktif Konular & ACTIVE TOPICSAktif Konular & ACTIVE TOPICS  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi & MEMBERLIST  Takvim & CALENDARTakvim & CALENDAR  Forumu AraArama & SEARCH  Yardım & HELPYardım & HELP  Kayıt Ol & REGISTERKayıt Ol & REGISTER  Giriş & LOGINGiriş & LOGIN

a

Gitaristan AKOR&TAB Arşivi
www.gitaristan.com/akorlar

Gitaristan VideoGitar
www.gitaristan.com/video

Türkçe GuitarPro Arşivi
www.gitaristan.com/guitarpro

Online Gitar Okulu
www.gitaristan.com/okul  

Notalar
 Gitaristan.Com - Online Gitar Okulu - Guitar Forum | Paylaşım | AKORLAR NOTALAR TABLAR RİTMLER REPARTUAR | Notalar
Mesaj icon Konu: duman parçaları notasız !! ( yeniler için) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder & Sent New Topic
Yazar Mesaj
buuraa
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 51

Alıntı buuraa Cevaplabullet Konu: duman parçaları notasız !! ( yeniler için)
    Gönderim Zamanı: 16-Ocak-2008 Saat 20:51
BENİ YAK KENDİNİ YAK

alttan 3. tel  (3. tel)

7 .  9 .  5 .   0 .  3 .   0 .  2 .  3 .  2 .  2 .  0  sonra 4. tel 2  . 3   .. 3.tel boş ..4. tel 2 .0

2x  x    4x    x    2x    x    2x     x    x    x     x                  x     x           x                x  x

"x" ler wuruş sayısı    ...   Bu şarkıda 3 telden çalarken 4 telede wurursak orjinali olur ( 4. tele wururken o telde nota basılmayacak yani o telden re notası çıkacak 3. telden de şarkıyı çalıcaz )

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İÇERİM BEN BU AKŞAM

EN ALT TEL (1. tel)

0 - 7 - 5 - 3 - 5 - 2 - 3 - 5 - 2 - 0 - 7 - 5 - 3 - 5 - 2 - 3 - 5 - 5 - 7 - 5 - 3 - 5 - 2 - 3 - 5 - 2 - 0 - 3 - 2 - 0 - 3 - 2 - 0 - 0

HEPSİNE 1 KERE VURULACAK 

arkadaşa yardım için wermiştim diger konuda ama herkes görüp yararlansın diye açtım..  hadi kolay gele !
IP
cnm gitarım
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 34

Alıntı cnm gitarım Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17-Ocak-2008 Saat 13:25
ya bu şarkıları bide notalarıyla yazsanız?
IP
mina
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2

Alıntı mina Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17-Ocak-2008 Saat 14:34
teşekürler buuraaSmile
IP
buuraa
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı buuraa Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17-Ocak-2008 Saat 19:33
Orjinalini yazan: cnm gitarım

ya bu şarkıları bide notalarıyla yazsanız?

canm kardeşim =] notalar hakkında cok fazla bil sahibi deilim sizin bir bilginiz war ise teller üzerinden çıkartabilirsiniz... perde sayıları yazıo zaten ..
IP
buuraa
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı buuraa Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17-Ocak-2008 Saat 19:34
Orjinalini yazan: mina

teşekürler buuraaSmile

rica ederim ..
IP
sebnemjim
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 1

Alıntı sebnemjim Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19-Ocak-2008 Saat 17:02
yaa bu şarkıların hangi perdelere bascazz yeniyimde bişeyden çakmıyorum Cry
sebnem
IP
buuraa
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı buuraa Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Ocak-2008 Saat 15:36
ordaki sayılar perde numaraları zaten ..
IP
backvokal_dido
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 17

Alıntı backvokal_dido Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Ocak-2008 Saat 15:50
uuuu yaptım yaptım hehehe çokClap kolaymış

ஔ !>i!>€M ஔ
''güzelliğine aldansaydın ölüm maskeyle gezmezdi..''
IP
cnm gitarım
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı cnm gitarım Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Ocak-2008 Saat 17:52
buuraa benm o kdr bilgim yok senin bilgin varsa bi zahmet çıkarabilir misin nolur perşembeye çok acillll başka şarkı biliosan onuda yaz lütfen mümkünse hareketli olsun ama kolay olursa sevinirim
IP
kurtprenses
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Simge

Gönderilenler: 258

Alıntı kurtprenses Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Ocak-2008 Saat 19:56
aşkolsun..burda ben dururken ondan istiyosun haa!!
yazdım bi kenara
gerçek aşkın sözlere dökülmemesi acı dolu kalbe giden en kısa yoldur....
IP
buuraa
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı buuraa Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Ocak-2008 Saat 12:49
re-mi-do-sol-la#-sol-la-la#-la-la-sol-mi-fa-sol-mi-re içerim ben bu akşam
IP
cnm gitarım
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı cnm gitarım Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Ocak-2008 Saat 11:43
ama ben bu akşamı istemiyorum kiii
IP
buuraa
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı buuraa Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Şubat-2008 Saat 10:42
re-mi-do-sol-la#-sol-la-la#-la-la-sol-mi-fa-sol-mi-re pardon ya dalgınlığıma gelmiş .. bu herşeyi yak
IP
pureheart
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1

Alıntı pureheart Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17-Mart-2008 Saat 02:35
BENİ YAK KENDİNİ YAK

alttan 3. tel  (3. tel)

7 .  9 .  5 .   0 .  3 .   0 .  2 .  3 .  2 .  2 .  0  sonra 4. tel 2  . 3   .. 3.tel boş ..4. tel 2 .0

2x  x    4x    x    2x    x    2x     x    x    x     x                  x     x           x                x  x

bu yalnıs kardes
BENİ YAK KENDİNİ YAK

alttan 3. tel  (3. tel)

7(4 kere) .  9(1 kere) .  5 (3 kere).   0(1kere) .  3 (3 kere).   0(1 kere) .  2 (3 kere).  0(1 kere)  sonra hızlı bir şekilde ara vermeden 4. tel 3(1 kere) 2(1 kere) 3(1 kere) 1 sn bekle sonra 3(1 kere) 2(1 kere) 0 (3 kere

IP
.:Princess:.
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 3

Alıntı .:Princess:. Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17-Mart-2008 Saat 03:54
Arkadaslar tesekkurler paylasim icin ama notalarida eklermisiniz lutfen eger elinizde varsa ...
SuSKuNLuGuM aSaLeTiMDiR HeR LaFa VeriLeCeK BiR CeVaBiM VaRDiR aMa,BiR LaFa BaKaRiM LaF Mi DiYe,BiRDe soYLeYeNe BaKaRiM aDaM Mi DiYee ...
IP
BERK-O
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 23

Alıntı BERK-O Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Ağustos-2008 Saat 16:32
valla çok saolun ben büyük duman hayranıyım çok teşekkürler artık arkadaşlara hava atarım çok tşkkrlrThumbs%20Up
IP
gitariast
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 20

Alıntı gitariast Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Ağustos-2008 Saat 16:06
nota nasıl okunur? Embarrassedarkadaşlar!!!!!

IP
nefret
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 3

Alıntı nefret Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Ağustos-2008 Saat 23:04
ya arkadaşlar bn o 7. perdeden bir anda 5. perdeye geçemiyorum şarkı gidiyor çok çalışsam yapabilirmiyim yoksa bn bu şarkıdan vazmı geçeyim
=gitar benim hayat felsefem=
IP
Hc.melike
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 5

Alıntı Hc.melike Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Ağustos-2008 Saat 18:13
hiçbişi anLamıorum ühü ühü:S
IP
07gizem
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 13

Alıntı 07gizem Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Ağustos-2008 Saat 13:34

paylaşımın için saol

Hayatta bir hedefin varsa onu yapabilirim umduyla hedefle ve yola devam et
IP
Guests
Misafir
Misafir

Alıntı Guests Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Haziran-2012 Saat 10:46

replica designer bags for sale

to ensure that it's ready," he said.The comments come just before nuclear talks are due to take place in Baghdad Baghdad cheap jordan shoes Baghdad between Iran and the so-called P 5+1 countries: the United Kingdom, France, Russia, China and Germany.An embassy spokesman in in

cheap jordans for sale

in Tel Aviv declined to elaborate on the comments, which on Israeli radio and television."We believe that there is some some jordan 11 concords some time, not an unlimited amount of time -- in this is a brief window in which we can still still jordan 11 still use diplomacy to achieve our goals," Shapiro also said, to Makor Rishon newspaper, which published some of Shapiro's remarks."At remarks."At

jordan 11 concords

remarks."At a certain stage we are going to have to whether diplomacy isn't going to work," he added. "We want want cheap replica handbags want to give it every chance of succeeding."Shapiro pointed to Barack Obama's increase of troop levels in Afghanistan and his his jordan concord his order to kill Osama bin Laden in Pakistan last as examples of Obama's readiness to use force.Israel and the the

replica designer handbags

the United States agree that Iran is working towards a bomb but hasn't yet entered the "breakout" phase of development. development. discount designer handbags development. Israel's Defense Minister Ehud Barak often warns of a of immunity" he believes is rapidly approaching, after which Iran Iran

cheap jordans for sale

IP
Guests
Misafir
Misafir

Alıntı Guests Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Haziran-2012 Saat 06:35
Inn with Harvey Weinstein and his wife Georgina Chapman, on 26, and they were spotted leaving Johansson's apartment arm-in-arm Tuesday.An Tuesday.An cheap replica handbags Tuesday.An Us source says the pair met through mutual friends "were hot and heavy right off the bat."So who is is cheap designer handbags is Nate Naylor? According to his resume, he's a creative who's worked for agencies in Amsterdam, San Diego, Boston and and

cheap designer handbags

and San Francisco, and boasts a top-tier client list that Nike, Coca Cola, U2, Cadillac and Taco Bell.But he's more more cheap replica designer handbags more artist than "Mad Men," from the looks of his called Up in Guts, which is filled with provocative photographs photographs cheap replica handbags photographs of half naked women, snarling animals, skeletons and, of guts.Johansson isn't Naylor's first brush with celebrity. He apparently spent spent replica designer handbags spent time with "3rd Rock from the Sun" star Kristen The pair were photographed at a theater gala in spring spring cheap replica handbags spring 2008.For Johansson, who was last linked to Sean Penn, is the latest in a line of older beaus. Click Click cheap replica handbags Click through to see ScarJo's other men. Dakota Oil Boom: The Dark SideTraffic, Crime and Noise Blight Blight cheap designer handbags Blight Williston
IP
Guests
Misafir
Misafir

Alıntı Guests Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Ağustos-2012 Saat 10:08
ABCNews.com translated using Google Translate.Blythe posted bail and and cheap polo shirts and was released on Saturday, prompting the official @LambofGod twitter to tweet, "RANDY IS [bleepin'] FREE !"ABCNews.com spoke to band band fake designer handbags band manager Larry Mazer, who said he would have more Tuesday.Guitarist and band mate Mark Morton tweeted that he was was cheap louboutins was back home – presumably in Virginia, where the band from."I can't wait to give Randy a big bear hug hug cheap replica designer handbags hug & kiss his pointy, stubbly face!" Morton tweeted.The band in Prague for a Thursday concert, which it canceled after after cheap christian louboutin after Blythe's arrest. Rare 'Derecho' Storm Ravaged Washington AreaStorm That Almost 2 Million Without Power in DC Was Rare 'Derecho'By 'Derecho'By cheap christian louboutin 'Derecho'By ALON HARISHJuly 2, 2012— The system of thunderstorms that the Washington, D.C., area over the weekend, leaving 1.2 million million knockoff handbags million homes without power and killing at least five people, not only destructive — it was also rare.Known as a a

replica christian louboutin

IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder & Sent New Topic
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.04