www.twitter.com/gitaristancom
  Aktif Konular & ACTIVE TOPICSAktif Konular & ACTIVE TOPICS  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi & MEMBERLIST  Takvim & CALENDARTakvim & CALENDAR  Forumu AraArama & SEARCH  Yardım & HELPYardım & HELP  Kayıt Ol & REGISTERKayıt Ol & REGISTER  Giriş & LOGINGiriş & LOGIN

a

Gitaristan AKOR&TAB Arşivi
www.gitaristan.com/akorlar

Gitaristan VideoGitar
www.gitaristan.com/video

Türkçe GuitarPro Arşivi
www.gitaristan.com/guitarpro

Online Gitar Okulu
www.gitaristan.com/okul  

Notalar
 Gitaristan.Com - Online Gitar Okulu - Guitar Forum | Paylaşım | AKORLAR NOTALAR TABLAR RİTMLER REPARTUAR | Notalar
Mesaj icon Konu: çocuk şarkıları notaları ??? Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder & Sent New Topic
Sayfa   2 Sonraki >>
Yazar Mesaj
HAYKIRIŞ
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 14

Alıntı HAYKIRIŞ Cevaplabullet Konu: çocuk şarkıları notaları ???
    Gönderim Zamanı: 23-Şubat-2007 Saat 23:41
s.a arkadaşlar elinizde çocuk şarkısı notaları var mı???gitar çalmasını daha bilmiyoruz ama nasıl olsa az kaldı öğrenmemize Tongue çocuk şarkıları konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim....

selametle......
zihni uyuşturulmuş, ahlakı çökmüş,ahir zamanın fitne ve fesatlarına karşı yenik düşmüş,dinini ve kimliğini unutmuş bitap nesle isyan bir haykırıştır....
http://cocukgelisimindebirnumara.blogcu.com/
IP
bjkgitar
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 11

Alıntı bjkgitar Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Mart-2007 Saat 12:56
do do re re mi mi sol re mi fa si sol bu galiba hatırlıyorsam 20 sene önceki daha dün annemizin başıydı....
IP
KoRsSaN
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Simge

Gönderilenler: 127

Alıntı KoRsSaN Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Mart-2007 Saat 23:14
benim annem, güzel annem //// beni al, kollarına//
do re mi mi, mi fa mi re//// re mi fa, la sol fa mi//    
(buranın sözlerini hatırlamıyorum. yoldan geçen birine sorsan söyler ama:)
/ sol fa re re mi fa la sol do la sol mi sol fa mi
... öyle giden bişi varya.. ninni midir nedir.. yukarıdaki
do 2tel 1.perde... re de 2.tel3. perde.. yerlerini biliosan gitar üzerinde notalrın çal..hadi kolay gelsin.. yada dur diğerlerinide söylimde.. 1tel1perde fa............ 1.tel 3 perde sol........1 tel.5 perde la........ 1 tel boş mi... 2 tel boş si.. 3tel 2 perde la... bi tane daha 'la'var ama kulaktan çıkarrsın orayı..
IP
beneklihoroz
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 40

Alıntı beneklihoroz Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Mart-2007 Saat 16:45

http://rapidshare.com/files/22406494/Daha_Duen_Annemizin.zip

klasik gitar için yaptığım bir uyarlama :)
.
IP
vicente_amigo
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı vicente_amigo Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Mart-2007 Saat 21:09
bi ara   şişlide    bi bayan   da otobüs   durağında rastlamıştık oda çocuk şarkıları istiyodu   elimden   geleni yaprım
IP
HAYKIRIŞ
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı HAYKIRIŞ Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Nisan-2007 Saat 19:48
BU başlıktaki mesajlarım neden silinmiş ,anlamadım....

bu arada benekli horoz kardeş indirdim ama açılmıyor dosya,neden ki?
zihni uyuşturulmuş, ahlakı çökmüş,ahir zamanın fitne ve fesatlarına karşı yenik düşmüş,dinini ve kimliğini unutmuş bitap nesle isyan bir haykırıştır....
IP
beneklihoroz
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı beneklihoroz Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Nisan-2007 Saat 23:26
sitede verikaybı kaybı var kasıtlı yapılmış birşey değil silinmesi. İçine bir mp3 dosyası attım bunu winamp veya media player klasikle açabilirsin vs. (açmayan program yok:D). gp4 uzantılı notaların olduğu dosya var bunu açmak için guitar pro programını yüklemen lazım. pdf dosyası attım notaları görebilmen için, bunu açabilmen içinde acrobat reader lazım.
.
IP
HAYKIRIŞ
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı HAYKIRIŞ Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Nisan-2007 Saat 08:50
Orjinalini yazan: beneklihoroz

sitede verikaybı kaybı var kasıtlı yapılmış birşey değil silinmesi. İçine bir mp3 dosyası attım bunu winamp veya media player klasikle açabilirsin vs. (açmayan program yok:D). gp4 uzantılı notaların olduğu dosya var bunu açmak için guitar pro programını yüklemen lazım. pdf dosyası attım notaları görebilmen için, bunu açabilmen içinde acrobat reader lazım.

hım..tamam...kardeş sen bu linki günler öncesinde eklemiştin işte o zaman hiçbirini açamamıştım ,şimdi tekrar denedim sadece media playeri açabildim ,diğer programlar yokmuş demekki bendeCryilgilendiğin için çok teşekkür ederim,ALLAH RAZI OLSUN...çok güzel çalmışsın parçayı,notaları kendin mi çıkardın acaba?birde aslında ben bir yanlışımı söylemeden geçmeyeyim LOL(gitara başlamadan konuyu açtığımdan akor ne demek bilmiyordum ,sorduğum aslında akordu )ya bana notalardan çok çocuk şarkılarının akoru lazım,elimde çocuk şarkılarının notaları var ama bulamıyorum ki akorlarını,birde bildiğim çoğu çocuk şarkısının notaları hiçbir kaynakta (kitaplarda,nette....)yokCryCryCryben kaç sene gitar çalarsam ,istediğim seviyeye gelirim fikriniz var mı?(yani bildiğim çocuk şarkılarının notalarını çıkartıp birde akorlarını çıkartıp,çalabilecek seviyeye....)

selametle....
IP
KoRsSaN
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Simge

Gönderilenler: 127

Alıntı KoRsSaN Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Nisan-2007 Saat 15:47
yahu onda bişi yok.. çalışmana bağlı gelirşirsin .. ama okadarda zor bişi değil yani dediğin..
az da yyeteneğin olduğuna inaanıyorsan.. öyle aşırı derecede zor çocuk şarkıları olduğunu sanmıyoru mzaten.. adı üsütnde =)) kursa falan gidiomusun bilmiyorum ama 2-3 aya çalarsın herhalde
IP
beneklihoroz
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı beneklihoroz Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Nisan-2007 Saat 16:45
Orjinalini yazan: HAYKIRIŞ

Orjinalini yazan: beneklihoroz

hım..tamam...kardeş sen bu linki günler öncesinde eklemiştin işte o zaman hiçbirini açamamıştım ,şimdi tekrar denedim sadece media playeri açabildim ,diğer programlar yokmuş demekki bendeCryilgilendiğin için çok teşekkür ederim,ALLAH RAZI OLSUN...çok güzel çalmışsın parçayı,notaları kendin mi çıkardın acaba?birde aslında ben bir yanlışımı söylemeden geçmeyeyim LOL(gitara başlamadan konuyu açtığımdan akor ne demek bilmiyordum ,sorduğum aslında akordu )ya bana notalardan çok çocuk şarkılarının akoru lazım,elimde çocuk şarkılarının notaları var ama bulamıyorum ki akorlarını,birde bildiğim çoğu çocuk şarkısının notaları hiçbir kaynakta (kitaplarda,nette....)yokCryCryCryben kaç sene gitar çalarsam ,istediğim seviyeye gelirim fikriniz var mı?(yani bildiğim çocuk şarkılarının notalarını çıkartıp birde akorlarını çıkartıp,çalabilecek seviyeye....)

selametle....

Rica ederim. Klasik gitar için yaptığım tek gitar için çok sesli bir uyarlamaydı, herşeyiyle bana ait. Senin bahsettiğin olay akustik gitar. Normal biri için ortalama 3 ayda istediğin seviyeye gelirsin. Akustikgitar öğrenmek ortalama 3 ay sürer, ama klasikgitar bir ömür ister. Sana müzik dolu günler
.
IP
Xanth0s
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 2

Alıntı Xanth0s Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Nisan-2007 Saat 17:50
selam ben siteye yeni üye oldum ve bu arada 2 haftadır gitarı çalmaya çalışıyorum tabi ilk hafta notalarla uğraşmıştım.. şu an çalabildiğim ilk üç telle bi kaç şarkı var bunlarda senin istediğin tarzda şarkılar ben sana notalarını verem sen çal ama yanlarına yazayım 1 vuruşluk 2 vuruşluk felan diye ona göre çıkartırsın inşallah

KUTU KUTU PENSE

do1-re1-do1-re1-mi2-re2-re2-do1-re1-mi2-re2-re1-do1-si1-la1-sol2-re2-re1-do1-si1-la1-sol2-sol1

YAŞASIN OKULUMUZ

sol1-sol1-re1-re1-mi1-mi1-re2-do1-do1-si1-si1-la1-la1-sol2-re1-re1-do1-do1-si1-si1-la2-re1-re1-do1-do1-si1-si1-la2-sol1-sol1-re1-re1-mi1-mi1-re2-do1-do1-si1-si1-la1-la1-sol2

elimden gelen bu kadar yanındaki rakamlar kaç vuruşluk olduğunu sölüyo ben bu tür 8 şarkıyı hatmettim elinizde varsa bende sizden alabilir başka şarkıları :)
IP
SEFTALI111
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 27

Alıntı SEFTALI111 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Nisan-2007 Saat 22:07
kucuk ayse die bir sarki var,acaip kolay...sol,do,si,la  re,do,la,si   sol,la,la,la  sol notasi alttan ucuncu bos tel(perdeye basmadan),la alttan ucuncutel 2.perde 2.parmak,do alttan 2.tel 1.parmak,si alttan 2.tel ve yine perdeye basmadan,re yine alttan 2.tel 3.perde ve 3.parmak... parmaklar soyle,sol elin isaret parmagi 1. parmak,orta parmak 2.parmak,yuzuk parmagi 3. parmakserce ise 4. parmak olacak... ok? kolay gesin...Smile
IP
SEFTALI111
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 27

Alıntı SEFTALI111 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Nisan-2007 Saat 22:14
birde bunlar var sut ictim dilim yandi: la si do re do re re re do re re re do si, la si do re sido la si sol sol do si la la birde tren gelir hos gelir var:re re la la re re la do re do si la,do do la lado do si do re si do si la la...
IP
gıannı
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3

Alıntı gıannı Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01-Mayıs-2007 Saat 18:27
do do sol sol la la sol fa fa mi mi re redo sol sol fa fa mi mi re sol sol fa fa mi mi re sdo do sol sol la la sol fa fa mi mi re re do
IP
HAYKIRIŞ
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı HAYKIRIŞ Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01-Mayıs-2007 Saat 19:29
TEşekkür ederim ama ben nasıl çalacağimı bilmiyorum...daha arpeje geçmedim ki ...Disapprove akorlarını nasıl çıkartırız bu şarkıların?birde ben nerden anlayacağim notalarn kaç vuruşluk olduğunu siz sadece notaların ismini yazmışsınız ya....

selametle
IP
ecesu01kec
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ecesu01kec Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Mayıs-2007 Saat 09:21
Dead ya birazda pop şarkıları yazın

IP
aras_2000
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 1

Alıntı aras_2000 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Haziran-2007 Saat 23:23
ewet yaa
aras aras aras
IP
deli maynaq
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 10

Alıntı deli maynaq Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Haziran-2007 Saat 11:50
çocuk şarkılarından pop olanını hiç duymamıştım.varsa banada yazın bende öğrenim. 
Deli Gitarist
IP
kromatiksenkop
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 34

Alıntı kromatiksenkop Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Haziran-2007 Saat 01:51
Arkadaşlar burda 40 civarında ilköğretim düzeyinde okul-çocuk şarkısı var.(Okullarda öğretilen şarkılar).İşinize yarıyorsa bu linkten indirebilirsiz.Gitarla da çalabilirsiniz.Hatta blok flütünüz varsa alıp bir deneyin.İlkokul zamanlarınız aklınıza gelecek. Smile   Kolay gelsin.

IP
e-kolik
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 8

Alıntı e-kolik Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29-Haziran-2007 Saat 16:03
kromatiksenkop teşekkürler verdiğin dosyayı indiriyorum inş doğrudur notalar!

IP
kromatiksenkop
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı kromatiksenkop Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Temmuz-2007 Saat 13:47

Notalar doğru.Linkte de prolem yok.Yine varsa bir sorun hallederiz bir şekilde.

IP
onobaba33
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı onobaba33 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Temmuz-2007 Saat 01:26
merhabalar.ben gitar meraklısıyım.daha gitarım bile yok. :(  ama en kısa zamanda alacağım.Abi gitar notalarında filan görüyorum Am filan gibi notaya benzer bişi oluyor.O nedir?
IP
rock_hzl
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Simge

Gönderilenler: 232

Alıntı rock_hzl Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Temmuz-2007 Saat 01:29
onlar akor   siteyi gezersen akorlar ve diğer herşey hakkında bilgi bulabilirsin
gitar hayattır hayat güzel ;)
IP
jilber
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı jilber Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Ağustos-2007 Saat 18:46

mi mi re do mi mi re do re mi fa re sol
yangın var yangın var ben yanıyorum
re mi fa re sol sol re mi fa re do
yetişina dostlar ben tutuşuyorum

ezgisini deneyin:)

IP
mavi gezegen
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı mavi gezegen Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Ağustos-2007 Saat 14:00
                 FIŞ FIŞ KAYIKÇI
la-sol-la-la-fa-sol-fa-sol-la-la-sol:

la-sol-la-la-fa-sol-fa-sol-la-la-sol:

fa-fa-sol-fasol-la-la-sol::Smile:bitti:Smile
arkadaşlar ben yeni üyeyim ama bu siteyi çok ama çok beğendim ayrıca bende çoktandır böle bir site arıyodum sonuna buldum
IP
alcholic
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı alcholic Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Ağustos-2007 Saat 22:35
yhaa mıllet sıktı bu cocuk sarkıları bıraz pop yazın ltfn!!!       bnde dumandan içerim ben bu aksamı yazayım bariSmileWink   la mi re do re si do re si la     la mi re do re si do re re   la mi re do re si do re si la      si re do si re do si siBig%20smileNuke                                        alın size popSmileSmileTongueWinkLOL
IP
alcholic
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı alcholic Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Ağustos-2007 Saat 22:52
yhaa bu klasık gıtar calma ısını fazla buyutmeyın kafanızda yhaa ben gecen hafta basladım 6 tane parcayı zorlanmadan calabılıyorumSmile  onemlı olan kendınızı ısınıne yane gıtar calmaya vermenız ısınızı severek yapmalısınızSmileWink
IP
ronalonur
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ronalonur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Ekim-2007 Saat 19:54
aliye notaları:la si ince do re do si do si do si la sol la si la sol fa sol la sol la si do si la sol la si la sol fa sol la sol fa sol fa mi 

hatırla sevgilinin bir bölümü:re fa la sol fa la re fa la sol fa mi mi fa sol sol fa mi sol si la sol fa sol fa mi re

kara basma iz olur:la sol la sol do sol fa mi fa sol fa la sol fa mi

geldi gelin kınası çatlasın kaynanası:la sol la re la sol la tekrar çal sol fa sol fa sol fa sol fa mi fa mi fa mi re nakarat:fa fa mi mi fa fa mi mi fa fa re re mi mi do do re

size sunucaklarım bu kadar bu arada müzik dersi gören ve gitar ve keman aynı zamanda flüt çalan 12 yaşında bir çocuğum. isterseniz inanmayın....adım onur
ddsssffffaaaa
IP
seLo$$
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı seLo$$ Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Aralık-2007 Saat 18:20
hehe ben ilkokuldaken yılan hikayesi vardı hep onun müziğini çalardık..
ebe memoli ben seni pek çook seviyom adınıı dağlara yazıyom seni herkesten kıskanıyomm seni herkesten kıskanıyomm..falan filaann Tongue
notaları: re mi fa sol la/la sol fa sol fa sol la sol/sol fa mi fa mi fa sol fa/fa mi re mi re mi fa mi/mi re do re do re mi re.
IP
caddykız
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 7

Alıntı caddykız Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Aralık-2007 Saat 21:41
hatırla sevgili: la-do-mi-re-do-mi \la-do-mi-re-do-si\ si-do-re-re-do-si-re-fa\mi-si-do-re-si-la\I:(1.tel)sol#-la-si-fa-mi\ mi-fa-fa-mi-do-re-mi\fa-fa re-do mi-re-do-si-la-si-do-redo-si- la-la :I
IP
G...!$£M
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı G...!$£M Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Aralık-2007 Saat 20:02
valla hiç çocuk şarkıları bilmiorum o yaşları geçtiğim
çin
IP
sempatik_92
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 36

Alıntı sempatik_92 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Aralık-2007 Saat 21:13
güzel notalar varmış teşekkürler :D:
Fenerli Olmak Ayıp Değil Yeter ki Çaktırma ;D
IP
cnm gitarım
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı cnm gitarım Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Ocak-2008 Saat 11:03
ya arkadaşlar  gökçe kırgızın kalbime gömerimin notalarını bilen birde aslı güngörün kalp kalbe karşı onların notalarını bilen varsa lütfen yazsın lütfennnnnnCry
IP
selenay001
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 5

Alıntı selenay001 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Ocak-2008 Saat 16:12
benim öretmenim olan yandı valla sinir oldum bi türlü beceremiyorum çalmayıAngry
IP
özqee
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı özqee Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Ocak-2008 Saat 18:25
slm millet yeni üye oldm gitar aldım yavas yavas baslıorum yardmcı gerek bana:D:Dwarmı gönllü:D
IP
cruel
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 32

Alıntı cruel Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Ocak-2008 Saat 18:43
slm özge ne konuda yardım istiyon
IP
ecesu01kec
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı ecesu01kec Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Şubat-2008 Saat 22:02
çocuk şarkıları çocukk şarkıları bir yere kadar biraz murat boz'dan hepsi den mepsiden birşeyler koyun ben daha yeni olduğum için hiç bir şey bilmiyorum!!CensoredDeadCryThumbs%20DownNukeExclamation
IP
delii
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı delii Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Şubat-2008 Saat 09:36
YA ARKADASLAR BİRAZDA FLÜT İÇİN NOTALAR BULALIM AngryAngryAngry
deli
IP
saralond
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı saralond Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Şubat-2008 Saat 21:04
eğer gitar çalmada ustaysanız campomoro yu tavsiye ederim muhteşem bişi.ama aynı anda 3-4 nota filn.ben çalıyorum onu.insan rahatlıyo.notaları yazardım ama çokh uzun;)
IP
delii
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı delii Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Şubat-2008 Saat 20:43
YA ARKADAŞLAR İSTİKBAL MARŞININ NOTASINI BİLEN VARSA YAZZSIN
LÜTFENNNNNNNNNN
deli
IP
delii
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı delii Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Şubat-2008 Saat 20:44
Orjinalini yazan: delii

YA ARKADAŞLAR İSTİKLAL MARŞININ NOTASINI BİLEN VARSA YAZZSIN
LÜTFENNNNNNNNNN
deli
IP
saralond
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı saralond Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Şubat-2008 Saat 18:42
sen kaçıncı sınıfsın orta okula giden birinden müzik kitabını al onun başında var.ama kesinlikle flütle çalamazsın;)
TeOOman İstanbulda snbahr.
mevsim rüzgarları ne zaman eserse...
RoCkEr GiRl
IP
beneklihoroz
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı beneklihoroz Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Mart-2008 Saat 18:17

Safa Yeprem' in klasik gitar metodundaki uyarlama İstiklal Marşı' mızın en güzel  gitar uyarlamasıdır. Tavsiye ederim.

.
IP
delii
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı delii Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Mart-2008 Saat 16:12
ya ben okula gitmiyorum bu istiklal marşı notalarını kardeşim yazmış
deli
IP
delii
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı delii Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Mart-2008 Saat 17:07
ben aslında müzik dersi veriyorum şuan lık 3 öğrencim var onlarda flut ve keman üzerine geliyorlar
deli
IP
delii
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı delii Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-Mart-2008 Saat 12:32
yağ satarım:
la lala sol la lala sol fa sol fa sol la la la sol
caddelerde rüzgar:
mi mi mi mi fa mi mi mi mi mi la  re re re re mi re  re re re re mi re  do do do do re do do do do do re do si si si si incedo si si si si si incedo si la
postacı:
sol fa sol la sol fa mi re fa mi re mi sol fa sol la sol fa mi re fa mi re
bingöl halayı:
la sol la fa sol mi fa la la sol la la fa sol mi fa
ben bu notaları flutte calıyorum gıtarı bılmıyorum dene medim
deli
IP
müziksel
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 52

Alıntı müziksel Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Mart-2008 Saat 15:55
ben flütle çalınabilen şarkı veriyim

SENDEN BAŞKA

la.do.si.do/la.do.si.do/la.do.si.do/re.do.si.la//#sol.si.la.si/#sol.si.la.si/sol.si.re.fa/mi.re.do.si/la/mi.mi.mi.mi./re.re.do.re/mi.mi/mi.re.mi/fa.mi/re.sol. fa.mi/mi/mi

IP
hazey
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı hazey Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Nisan-2008 Saat 19:25
ÇOKKKKKKK ÇOKKKKK ÇOKKKKK TEŞEKKÜRLERRRR
IP
el&iflys
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı el&iflys Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Nisan-2008 Saat 13:23
slm bennn yeni üyeyimmmm elveda rumelinin notolarını biliyorsanız yazabilirmisinizz yazarsanızz çok sevinirimm....SmileTongueWinkLOLClapEmbarrassed
IP
#PoNçİk#
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı #PoNçİk# Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Haziran-2008 Saat 13:56

ben siteye yeni üye oldumda bilen varsa ilhan şeşen den "sarılınca sana" nın notalarını isticektim

#PoNçİk# [die&life]
IP
Sayfa   2 Sonraki >>
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder & Sent New Topic
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma